Onunla yakınlaşmanın en eğlenceli yolları

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yakınlık öldürücüler

İlk bakışta masum gibi görünse de bu hareketler ilişkinize zarar verebilir.

• İletişimde kalmayı seviyorsunuz ancak tüm gün boyunca birbirinize mesaj göndermek ilişkinizin benliğinin kaybolmasına sebep olabilir. Her ne kadar göndereceğiniz bir "Aklımdasın" mesajı güzel olsa da, birbirinizle yapacağınız bir telefon konuşması göndereceğiniz 20 mesajdan çok daha iyidir.

• Siz yorgunsanız ama erkek arkadaşınızın spor programının bitmesine daha iki saat varsa, onu beklemeden yatmanız kaçınılmazdır. Ancak bu ona aynı zaman çizelgesinde yaşamadığınız mesajını verebilir ve sizi birbirinizden uzaklaştırabilir.

• Uzun bir günün ardından birbirinizi gördüğünüz için mutlu olursunuz. Ancak birinizin sabredemeyip diğerinin üzerine atlaması korkutucu bir durum olabilir. Çoğu insan işten eve geldikten sonra 10 dakikalık bir molaya ihtiyaç duyarlar. Bu zamanı kısaltmak partnerinizi rahatsız edip tüm geceyi sizden uzaktan geçirmesine sebep olabilir.
1089596
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.