Ön Sevişme Hakkındaki Gerçekler

Güncellenme tarihi:
Erkekleri En Çok Baştan Çıkaran Oral Seks Yapmak, Yaptırmak

Erkeklerin en favori ön sevişme aktivitelerini listelediklerine asla inanmazsınız... Aslında inanmalısınız çünkü tamamıyla sizin düşündüğünüz gibi...
25 yaşındaki Ali diğer hemcinsleri gibi; "Sevişirken kız arkadaşımın aşağılara inmesine bayılıyorum. Doğum günü hediyesi almak gibi bir şey bu benim için" diyor. Erkekler partnerlerinin bu işin tamamıyla içinde olmalarından hoşlanıyorlar.

"Aldıkları haz sadece fiziksel değil" diyor The Complete Idiot's Guide To Amazing Sex kitabının yazarı Sari Locker ve ekliyor, "Erkekler kadın vücudunun tüm bölgelerinin kız arkadaşları tarafından kabul edilmesi fikrinden hoşlanırlar." Ayrıca en fazla tedirgin olduğunuz konu olan seksi erken bitirme konusunda içinizi rahat tutabilirsiniz. Erkeklerin yüzde 78'i cinsel birleşme sırasında ara verilmesini o kadar da fazla önemsemiyor. Henüz erkeklerin oral seksten hoşlandıktan başlığının altındayken şunu da belirtmeden geçemeyeceğiz; erkeklerin yüzde 23'ü kendilerine oral seks yapılması kadar oral seks yapmaktan da hoşlanıyor.
Yayın tarihi: 03.10.2016
118694
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.