Libidonuzu Uçuran Yiyecekler

Güncellenme tarihi:
Kereviz sapı

Önce erkek arkadaşına biraz kereviz sapı hazırla. Bir süre sonra The Departed filmindeki Leonardo DiCaprio’dan daha dayanılmaz görünmeye başlayacaktır. Çiğ kerevizin içinde erkeklik hormonu androsteron bulunuyor. Passion Power’ın yazarı Doktor Ava Cadell’a göre bu hormon karşı cinsi etkiliyor. Yani kadınlarda çekiciliği tetikliyor. Birkaç ısırıktan sonra erkek arkadaşının ter bezleri androsteron salgılamaya başlayacaktır. Eğer o sırada etrafta dolaşmak sana garip gelmeye başlarsa, kereviz sapından sen de birkaç ısırık alabilirsin. Androsteron kadınlarda da ruh halini yükseltici bir etki yaratır (Journal of Fertility and Sterility). Ancak bu arada erkek arkadaşın kereviz sevmeyebilir.

Çözümü:

Yemeğine bir parça yer mantarı rendele. Yer mantarı da androsteronu yükseltir. Zaten bu yüzdendir ki dişi domuzlar yeri 30 cm kazarak toprağın altındaki değerli mantarları arar!
Yayın tarihi: 08.08.2017
251675
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.