Kamasutra ve Hint Aşk İksirleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
7-Bal, şeker, meyankökü ve süt karıştırılırsa, elde edilecek şuruba benzeyen ilâç erkeklerin cinsel soğukluğunu ortadan kaldırmak için çok faydalı olacaktır. Bu ilâç aynı zamanda seks gücünü de arttırır.
8-Kuşkonmaz kökü, yeşil biber, meyankökü suyu, süt ve bal kaynatıldığı zaman da macun kıvamında bir madde elde edilir. Bu kuvvetli macun da erkeklerin seks gücünü arttırır.
9-Erkeklik kudretinin artması için bol miktarda taze meyve yemek veya mevsim meyvelerinin suyunu içmek de çok faydalı bir harekettir. Yalnız bunu yaparken meyvelerin taze olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

Sonuç olarak, yukarıdaki anlatılan aşk iksirleri belki akla yakın gelmeyebilir. Ancak o devrin imkânları ve düşünceleri göz önüne alınırsa bu fikirlerin pek akıldan uzak olmadığı meydana çıkacaktır. Kaldı ki, Hintlilerin aşk iksirleriyle ilgili yazılı olan şeyler Orta Çağ'dan sonra Avrupa uygarlığını da etkilemiş ve günümüze kadar gelmiştir. Bugün bile dünyanın en gelişmiş ülkeleri hekim gözetiminde bu metotlardan faydalanmaktadırlar.
113851
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.