Kadın Cinsel Mitlerinde Top 10!

Güncellenme tarihi: 01.12.2017
EĞİTİMSİZ KADIN HURAFELER KADAR TEHLİKELİ

Ankete yönelik değerlendirmelerde bulunan CİSED Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe, elde edilen yüzde 52’lik ortalamanın hiç de küçümsenmeyecek oranda ciddi olarak yorumladı. Cinsellikle ilgili tüm yayınlara, eğitimlere, kitaplara ve akla gelebilecek her türlü materyale çok rahat ulaşılabildiği bir dönemde, kadınların halen cinselliği yanlış algılamayı sürdürdüğünü belirten Keçe, bunun sonucunun da her gün terapistlere başvuran ve cinsel uyum sorunları ile boğuşan kadınlar, mutsuz evlilikler, aile içi duygusal ve fiziksel şiddet, aldatmalar ve bunun olumsuz olarak yansıdığı sorunlu bir toplum olduğunu söyledi.

“Kadınlar toplumun yarısıdır. Diğer yarısını da kadınlar doğurur ve büyütür. Bu da demektir kikadınlar toplumun tamamıdır” diyen Keçe, yanlış bilgilerle, hele ki cinsellik gibi bir olguda hurafelere inanmış kadınların, en az hurafeler kadar tehlikeli olduğunun altını çizdi.
71391
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.