Kaçınmanız Gereken Aşk Hataları

Güncellenme tarihi:
Hemen hayatının içine almak

Burada duygusal olarak birini hayatınızın içine almaktan daha çok, ilişkinin çok başlarındayken ev anahtarlarını, kredi kartlarım, elektronik posta şifrelerini paylaşmaktan bahsediyoruz.

Neden yapıyoruz: Bazen kadınlar, hayatlarına giren erkeğe duydukları güveni gösterebilmek için, hayatlarındaki en özel noktalara bile giriş hakkını tanıyabiliyorlar. Böylece sevgililerinin kendilerine güvenmesini ve kendilerine bağlanmasını bekliyorlar.

Neden yapmamalıyız: Bu tür davranışlar sizi bir kurban konumuna sokabilir, işlerin umduğunuz gibi gelişmemesi halinde, hayatınızdaki her gizli noktaya hatta evinize bile ulaşabilen biri ile baş başa kalabilirsiniz. Güven, sadece bir hareketle elde edilemez, zaman içinde kazanılır.

Nasıl engelleyebiliriz: Sevgilisini hayatının içine çok çabuk alan kişilere, kendilerine bir zaman tablosu düzenlemelerini öneriyoruz. Sevgilinize ev anahtarınızı ilişkinizin üç ayı ya da size göre uygun bir süre neyse, o kadar zaman dolduktan sonra vereceğiniz konusunda karar alın ve uygulayın. Kim bilebilir ki; belki üç ayın sonunda bu kişiyi evinizde görmek bile istemediğinizi düşünüyor olabilirsiniz.
Yayın tarihi: 02.08.2016
295887
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.