İlişkinizi Geliştiren Seks Çeşitleri!

Güncellenme tarihi:
Rahatlama Seksi!

Kendinizi üzgün, depresif, yalnız ya da incinmiş hissediyorsanız teselliyi sevgilinizin kollarında bulabilirsiniz. Seks tüm bu negatif durumların tam tersi duyguları ortaya çıkarıyor. Sevgi dolu, sıcak, samimi ve sizi seven biriyle seks yaptığınızda hissettiğiniz yalnızlık ve endişe dolu duygulardan uzaklaşırsınız.

Yas tutulan zamanlarda seks yapmanın insanları rahatlattığını söyleyen Morehouse, "Seks, hala hayatta ve canlı olduğumuzu haykırmanın başka bir yoludur." diyor. "Ölüm ve büyük kayıplar karşısında kendinizi korumanın başka bir yolu. Daha tatlı ve belki de her zamankinden daha duygu dolu bir seks.

İlişki ve seks terapisti Clayton ise, başlarından kötü bir olay geçen çiftlerin arasında bir uçurum oluştuğunu söylüyor. Bazı çiftler bu kötü olaylar yüzünden ayrılırken, yas ve üzüntünün aralarına girmesine izin vermeyen çiftler tekrar yakınlık kurabiliyorlar.
Yayın tarihi: 03.02.2016
145561
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.