İlişki tuzaklarına düşmeyin!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
• Onun da nefes alacak alana ihtiyacınız olduğunu kabul edin. Kendi kendinize olmanın keyfine varın ya da birbirinizin işine burnunuzu sokarak tartışmak yerine banyoda bir iki saat geçirerek ortadan kaybolun.

• Çoğu erkek annelerini kayıtsız şartsız severler; bu nedenle onun fikrini değiştirmeye çalışmayın. Annesini bir kenara atmak yerine sizi kenara atacaktır. Annesi bir kâbus gibi bile olsa. Harika aile diye bir şey yoktur. Belki o da sizin annenizi aynı şekilde sıkıcı buluyordur. Bu nedenle bir orta noktada buluşmayı deneyin... Alışveriş düşkünü annesinin ayakkabı koleksiyonuyla ilgilenmeniz gerekse bile.

• Sizi deli etse bile, özel işlerine burnunuzu sokmaya çalışmayın, suç delilleri aramayın. Eğer bir şeylerin yanlış gittiğinden gerçekten şüphelenmiyorsanız bile içinizdeki küçük Bayan Meraklı'yı sakinleştirin. Onun da sizin eski günlüklerinizi okumasını istemezdiniz değil mi?

•Evlenmeyecekseniz nişanlanmayın. Nişanlanmanın anlamı budur. Eş dosttan hediyeler almak için bir fırsat değildir.
661335
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.