İlişki tuzaklarına dikkat!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Eğer arkadaşı size asılırsa, bu arkadaşının sorunu, onun değil. Eğer kendinizi o adi adama yeteri kadar açık bir şekilde ifade edemediyseniz partnerinize durumu anlatın. Ama eğer başarabiliyorsanız onu olayın dışında bırakın. Bu durum, ona birinizi seçmeye zorlayacağı için çekişmelere neden olacaktır. Tabiî ki siz onun arkadaşından daha güzelsiniz ama onlar da uzun zamandan beri arkadaş olabilirler.

Âşık olabilirsiniz ama diğer insanları da hâlâ beğenebilirsiniz. Suçluluk hissetmeyin. Bunun anlamı, vücudunuzda hâlâ kan dolaşımı olduğudur... Tabi, herkes flörtü sever. Bu, evdeki seks hayatınıza da canlılık katabilir. Fanteziler özgürdür.

Ağız dalaşını kışkırtan en önemli sorun, sizin başka birinden hoşlanmanızdır. Bu sadece "televizyondaki yakışıklı" olsa bile, sevgiliniz kıskanacaktır. Neyi kazanmaya çalışıyorsunuz? Birlikteliğiniz altı ayı doldurmadan başkalarını arzulamaya başladınız. Seks haftada ikiye inmiş durumda (hafta sonları) ve o Heather Graham'la daha çok ilgili.

Yapılacak doğru şeyin bu olup olmadığına karar vermeden nişanlanmayın. Aptalca gözükebilir ama güzel bir elbise ve bir parti fikrinin insanı heyecanlandırması kolaydır. Ama düğünden fazlası da vardır o da evliliğin büyük bir sorumluluk, para ve gelecek paylaşımı anlamına geldiğidir. Dikkatlice düşünün. Boşanmalar yaygın ama acılı, pahalı ve yorucu oluyor!
53010
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.