İlişki tuzaklarına dikkat!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Birlikte olduğunuz sürede kazara (sarhoşken) başka biriyle, öpüştüyseniz ona söylemeyin. En azından sizin için ne ifade ettiğini düşünüp tartmadan bunu yapmayın. Eğer bu, gerçekten de bar tuvaletinde kusmaya gitmeden önce küçük bir kaçamaksa (bundan pişmansanız ve bir daha asla yapmayacaksanız) ona söylemeyin. Bunun olduğundan ciddi bir şey olduğunu düşünebilir, size kötü şeyler söyleyebilir ve kavga edersiniz. Ve büyük bir güven sorunu ile karşılaşırsınız.

Erkekler, kardeşler konusunda daha objektiftir ama kız kardeşinin kilosu, bıyıkları veya beyinsizliği hakkında yorum yapmayın ve onları taklit etmeyin.

Eğer arkadaşlarınız onun hakkında aşağılayıcı yorumlar yaparsa ona bunlardan bahsetmeyin. İncinir, arkadaşlarınızı koruduğunuz zaman onları eleştirmeye başlar ve kavga edersiniz. Yoksa onlar yüzünden ilişkinizi bitirecek misiniz? Dürüst olmak gerekirse, sevgiliniz tam bir idiyot olmadıkça siz de aşktan kör değilseniz arkadaşlarınız ağızlarını kapalı tutsunlar.
53017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.