İlişki tuzaklarına dikkat!

Güncellenme tarihi:
Bakışmalar, heyecanlı bekleyişler, mesajlaşmalar... Ve sonunda birliktesiniz. İşin en harika ama özverili kısmı için bunları bilmenizde fayda var.

Büyük bir heyecanla başladığınız ilişkiler sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Kendinizi suçlamayın, bir erkek ve bir kadının, iki farklı hayatı bir noktada birleştirmesi ve istikrarlı bir şekilde sürdürebilmesi adeta bir sanat!

Bazı basit ilişki kuralları var bunları bilirseniz mutluluğunuzu belki de sonsuza kadar sürdürebilirsiniz...


İlişki tuzaklarına düşmeyin!

Üç görüşmenin ardından hemen seni seviyorum demeyin.

Size cevaben 'seni seviyorum' demezse ona bağırmayın. Bu onun için bir şok olabilir, belki henüz bu şekilde hissetmiyordur (en azından o dürüst biri) ya da bunu söylemek için daha romantik bir ortam bekliyordur.

Aynı şekilde, eğer gerçekten hissetmiyorsanız kendinizi kompliman yapmaya zorlamayın. Hissedene kadar bekleyin.

Dürüstlük her zaman en iyi ilke değildir. Onun gözünde, taptığı güzellik ilahı Afrodit benzeri bir şey olarak kalmak isteyebilirsiniz. Çok özel konularınızı kendinize saklayın. Örneğin geğirmek, yüzünüzü şekilden şekle sokmak ve seks hikâyelerini ilk görüşmede arkadaşlarıyla paylaşmak sizden hoşlanması yerine uzaklaşmasına neden olur.
Yayın tarihi: 20.04.2012
53069
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.