İlişki canlandıran buluşma alternatifleri

Güncellenme tarihi:
BUNU SEVİYORSANIZ...

Lunaparka giderek çeşitli oyunları denemek.

Nedeni: Risk almak ve yükselen adrenalin bilinçaltınızdaki maceraya atılma isteğini doyuruyor. Ayrıca bu tür eğlenceli faaliyetler sayesinde içinizdeki çocuksu tarafı da kolayca ortaya çıkartabiliyorsunuz.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...


Arkadaşlarınızı evinizdeki poker gecesine çağırın.
‘Herkesin kendi içkisini kendisinin getirmesi’ kuralını koyarak evinizde bir Vegas gecesi düzenleyin. Sadece poker oynamak zorunda da değilsiniz. Oyundan oyuna atlayarak rekabeti daha da artırabilirsiniz.

Bir günlüğüne üstü açık bir araba kiralayın.
Cumartesi veya pazar günlerinden daha ekonomik olduğundan cuma gününü tercih ederek üstü açık bir araba kiralayın. Manzarası hoş olan yollardan geçerek keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

Uçurtma uçurun.
Sevgilinizle sahile inerek çocukların arasına karışın ve hanginizin uçurtmayı daha yükseklere çıkartabileceğini test edin. Göreceksiniz, sadece uçurtmayı havada süzülürken izlemek bile sizi çok mutlu edecek.
Yayın tarihi: 06.01.2011
149454
YORUMLAR

falcıya gitme fikri gerçekten güzel ama erkek arkadaşla gitmek ne kadar doğru orası tartışılır...kalkar eskiye dair yada gereksiz bi isim söyler dengesiz bişey konuşur olay biter :-))

mjddgtkn 30.08.2009 14:23:47
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.