İlişki canlandıran buluşma alternatifleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
BUNU SEVİYORSANIZ...

Diğer çiftlerle içki içmek veya yemek yemek için buluşmak.

Nedeni: Çift olarak takılmak çok hoşunuza gidiyor ve yakın arkadaşlarınızla program yapmaktan son derece keyif alıyorsunuz.

BUNU DA SEVECEKSİNİZ...


Oyunlarda grup olun.
Arkadaşlarınızı Tabu oynamak için eve çağırın. Erkek arkadaşınızla takım kurarak diğerlerini engin bilginizle yenmeye çalışın.

Hafta sonu kaçamağı yapın.
Bir değişiklik olsun, bu hafta sonunda şehir dışına çıkmak için bir organizasyon yapın. Tüm çift arkadaşlarınızı arayıp şehrin fazla uzağında olmayan o çok popüler piknik alanlarına gidin.

Çift olarak yapılan spor aktivitelerine katılın.
Pilates’i yalnız yapmak yerine, arkadaşlarınız ve sevgilinizle birlikte bir grup dersine katılın. Hareketleri yapmakta zorluk çekseniz de eskisi kadar sıkılmadığınızı ve ne kadar eğlendiğinizi göreceksiniz. Heyecanlı bir tenis turnuvasına da katılabilirsiniz.
149408
YORUMLAR

falcıya gitme fikri gerçekten güzel ama erkek arkadaşla gitmek ne kadar doğru orası tartışılır...kalkar eskiye dair yada gereksiz bi isim söyler dengesiz bişey konuşur olay biter :-))

mjddgtkn 30.08.2009 14:23:47
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.