İkinci el erkekler

SORUMLULUK SAHİBİ

ARTI: Sorumluluk alabilir.

Boşanmış erkek, ilişki konusunda sorumluluk almaktan çekinmediğini zaten ispatlamıştır. Daha önce evlenmiş olması resmi olarak verilen sözlere açık olduğunu gösterir. Bu zamanda böyle birini bulmak çok da kolay olmayabilir.

EKSİ: Tercihleri farklı olabilir.

Tekrar aynı şeyleri yaşamak istese de, bunu beceremeyebilir. Kısa romantik kaçamaklar yapamayabilirsiniz çünkü çocukları dağa gitmek isteyebilir. Hayalinizdeki evi almayı planlarken, o çocuklarının okul masraflarını ödemek için ter döküyor olabilir. Yine de, tatil yerine çocuklarının mutluluğunu düşünen bir erkekle birlikte olmak istemez misiniz? Ama ikinci plana atılan bir kadın olmak istemiyorsanız, durumu enine boyuna değerlendirmenizi öneririz.
142400
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.