İkinci el erkekler

TECRÜBE KONUŞUYOR

ARTI: Doğru olanı biliyordur.

Bir evlilik ne kadar sürerse sürsün, içinde yaşanan sıkıntılar bir ömre bedel olabilir. Boşandıktan sonra bütün hayatını değiştiren erkekleri siz de duymadınız mı? Bunun sebebi, kötü anılardan kurtulma istemektir. Böyle bir erkek, yeni ilişkisinde daha özenli olmaya çalışır. Her şeyin kusursuz olması için küçücük bir kavgada bile ılımlı taraf olmaya çabalar.

EKSİ: Sabrı kalmamış olabilir.

Tüm kaprislerin karşısında gittikçe sabrı tükenen erkek tahammülsüz biri haline gelmiş olabilir. En küçük tartışmada kapıyı çarpıp giden bir erkeğe katlanmak zorunda değilsiniz. Hele bir de karısından ona miras kalan güvensizlik kara bulutlar gibi ilişkinizin üzerinde dolanıyorsa, neden orada daha fazla zaman harcayasınız ki? Her hareketinizi eski karısıyla kıyaslıyorsa, alarm çanları sizi sağır edecek seviyeye ulaşmış demektir!
142229
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.