İkinci el erkekler

ORTADA BİR ÇOCUK VARSA

ARTI: Eğer çocukları varsa, ileride nasıl bir baba olacağını tahmin edebilirsiniz.

Boşanmış bir erkek arkadaşınızın olması kafanızda soru işaretleri yaratırken, bir de çocukları olması sizi iyice korkutabilir. Ama siz yine de bu duruma olumlu gözle bakmaya çalışın. Eğer sevgilinizle bir gelecek hayali kuruyorsanız, ilerde çocuk yapmayı isteyebilirsiniz. Çocuklarıyla birlikte olduğu bir gün siz de ona katılın. Onlara verdiği değer, önceliklerinin ne olduğunu gösterir. İleride çocuklarınız olduğunda, onların nasıl bir ortamda yetişeceğini az çok analiz edebilmek sizi de rahatlatacaktır.

EKSİ: Çocuk sahibi olması problem yaratabilir.

Anneleriyle yollarının ayrılmasının çocukları üzerinde travma yarattığını düşünen bir erkek, onları bir de yeni kız arkadaşıyla tanıştırıp ürkütmek istemeyebilir. Ama yine de sorumlu bir ebeveynlikle çocukları bir ilişkiye karşı bariyer olarak kullanmak arasında fark olduğunu hatırlatalım. Sizi çocuklarıyla tanıştırma konusunda oyalayan erkek arkadaşınız aylar geçtikten sonra hâlâ sizi bir araya getirmemiş olabilir. Bu da, onun uzun vadeli planlarında pek de yer almadığınızı gösterir.
142238
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.