İkinci el erkekler

İLETİŞİM KURMANIN YOLLARI

ARTI: Duygularını açabilir.

İkinci el erkek diye tanımladığımız bu erkek tipi, iletişim kurmayı, bağlanmak istemeyen erkeğe kıyasla daha iyi becerir. Ülkemizde çok fazla rastlamasak da, dünyanın diğer yerlerinde boşandıktan sonra terapiye giden çok erkek var. Bu şekilde oluşturdukları özgüvenle, gelecekteki ilişkilerinin zorlu ve engebeli yollarıyla daha kolay baş edebiliyorlar.

EKSİ: Eski karısından o kadar nefret ediyordur ki, bu sizi sevmesine engel oluyordur.

Nefret dolu bir erkeği kilometrelerce öteden tanıyabilirsiniz. Nefret de aşk kadar güçlü bir duygu olduğundan, böyle bir durumda ortada ters giden bir şeyler var demektir. Çünkü erkek arkadaşınız tüm enerjisini eski karısına olan nefretiyle harcıyorsa, büyük ihtimalle hâlâ onu seviyordur. Ayrıca boşanmış çiftlerin arasında medeni bir ilişki olması gerektiğini de hatırlatalım. Özellikle arada bir çocuk varsa, bu durum daha da önem kazanır.
142442
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.