İkinci el erkekler

BİRLİKTE YAŞAMAK ZOR MU?

ARTI: İyi ev terbiyesi almıştır.

Bir erkekle birlikte yaşamanın ve hatta tatile çıkmanın en zor taraflarından biri de hijyen olsa gerek. Banyoda sağa sola saçılmış küçük kıllar, mutfak zeminindeki saçlar ve hatta maç yaptıktan sonra spor ayakkabısının altından etrafa dağılan çamur birikintileri çok ama çok sinir bozucu olabilir. Ama birkaç yıl boyunca bir kadınla aynı evi paylaşan erkek öyle midir? Bu tip bir erkek tertemiz bir banyonun ve temiz çarşafların ne anlama geldiğini çok iyi bilir. Bu yüzden sizden daha titiz olmasına hiç şaşırmamalısınız. Birden bir el bezi alıp masayı silmeye başlayabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken şey, onu böyle güzel eğitmiş bir kadına minnet duymaktır.

EKSİ: Bağlanma korkusunu üstünden atamamış olabilir.

Gözünüzün önüne Friends'teki Joey ve Chandler'ın evini getirin. Birbirinden ilgisiz mobilyalar, evin ortasında duran bir köpek heykeli ve kokuşmuş yemeklerle dolu bir buzdolabı! Boşanmış erkek arkadaşınızın evinde de buna benzer bir manzara varsa dikkat! Masaj yapan kocaman deri koltuklar, dev ekranlı bir plazma TV ve PlayStation aslında sembolik araç gereçlerdir. Evinde neredeyse adım atacak yer olmaması, hayatında sizin için de yer olmadığı anlamına gelebilir. Bir erkekten, o hazır olmadan size bağlanmasını isteyemezsiniz. Cesaret edip arkadaşlarıyla konuşmaya kalksanız, onların da arkadaşlarını ilişkiye girmesi konusunda desteklemediğini görürsünüz. Çünkü onların da gayet iyi bildiği gibi, bütün bu vurdumduymazlığın sebebi kaçma isteğidir. Bu senaryo içinde yanlış zamanda doğru insan olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey, yollarınızı ayırmaktır.
142234
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.