İkinci el erkekler

GİYİNMEK HASSAS BİR İŞ

ARTI: Gardırobu çoktan elden geçirilmiştir.

Evli erkekler genelde ne giyeceklerini eşlerine danışırlar. Hem üşendiklerinden hem de eşlerinin zevkine olan güvenlerinden. Güzel giyinmeyi bilen bir erkeğin yanında siz de rahat edersiniz. Gönül rahatlığı ile şık giyinebilirsiniz. Yemeğe çıkmadan önce "Acaba bugün ne giyecek" diye bir tasanız olmaz. Çünkü erkek arkadaşınızın yine çok şık olacağından emin olursunuz. Bir de şöyle düşünün: Şimdiye kadar hiç evli bir erkeği saçı sakalı birbirine girmiş, ütülenmemiş kıyafetler içinde gördünüz mü?

EKSİ: Eski karısının etkisinden kurtulmak istiyor olabilir.

Omzundaki yüklerden tamamen kurtulmak istediğinden, eski kuralları yıkmaya karar vermiş bir erkekle karşı karşıya olabilirsiniz. Hatta eğer yoğun baskılar sebebiyle yıllardır sakalını uzatamadıysa, kısa sürede bir dağ adamı haline bile gelebilir. Çünkü bu, onun için özgürlüğün simgesidir artık. Daha da kötüsü, tüm alışverişini eski karısıyla yapan erkek gardırobunu tamamen boşaltıp kendisi için yeni bir stil de geliştirebilir. Ceketlerin yerini kapüşonlu kazaklar, şık pardösülerin yerini kaz tüyü kabarık montlar alabilir. Yanınızda ters çevrilmiş bir şapkayla dolaşan bir sevgili ister misiniz?
142228
YORUMLAR

Bu devirde herşeyin 2. eli var. Kızlarda bakirelik varsa erkeklerde bakirlik var......Bilmeyenlere !

gökkuşağı 24.09.2010 16:57:52

Erkeğin ikinci eli olmaz.Bu kavramı anlayamadım.Türk adet ve geleneklerinde kız alınır.Alınan birşey maldır ve birinci ve ikinci el uygulamaları başlar.Tekrar vurguluyorum erkeğin ikinci eli olmaz..Çünkü erkek kullanandır kullanılan değil.Erkeğin bakirelik gibi bir durumu söz konusu değildir.Tecrübe ve daha da erkeklik kazanmak vardır.İkinci el sadece kadınlar için söylenecek bir kavram,sözdür

Cankat 25.07.2010 16:39:25

2. el erkek tabiri çok çirkin. Öncelikle bizler birer insanız eşya değiliz. Yaşanmışlıkları olan kişileri bu şekilde sınıflanırmak ve adlandırmak hiç hoş değil. Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz????!!!!!

mery 16.07.2010 23:51:11

ya ikinci el kadınlar nasıldır ikinci el erkeklerşn çok masum olduğunu düşünmüyorum hep erkeklere yoruyoruz kafayı ikinci el kadınlarla ilgili yazı bekliyoruz

asya8282 20.09.2009 20:00:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.