Hangi ilişki yürümez?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
İlk günlerde size söylediklerine dikkat!

Erkekler ilişkiye başladıkları ilk günlerde ya da kadını elde etmeye çalışırken çoğunlukla (tabii istisnalar vardır) en yüksek performanslarını sergilerler. En güzel sevgi sözcükleri, en hoş vaatler bu dönemde telaffuz edilir. Hayır, yalan söylediklerini ve sizi kandırmaya çalıştıklarını iddia etmiyoruz. Çok profesyonel bir çapkın olmadığı sürece emin olun hissettiği gibi davranıyor ve konuşuyordur. Sadece duygularının dozajı ilk günlerde biraz yüksektir ve bazen kendini tanımlama biçimleri gerçeklerle uyuşmaz.
"Çok sakin biriyim" derse bilin ki sinirli anlarını görme ihtimaliniz hayli yüksek ve yakındır. En büyük vaatlerinin en az yüzde ellisini atın, işte eşittir gerçekler. Sizi bekleyen böyle biri... Yine de gözünüz parlayarak, kalbiniz atarak onun kollarına atılmak istiyorsanız, en azından saftirik bir genç kız olarak değil, zamanın yıkıcı etkilerine aşina biri olarak ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayırlı olsun.
448975
YORUMLAR

ilişkiye başlamadan önce lütfen iyi tartın ölçün biçin sonra benim gibi çok üzülürsünüz gerçekten yalanlar başta peş peşe sıralanıyor sizden ne bekliyor siz ondan ne bekliyorsunuz en başından konuşun. yoksa sonradan farklı bi kişilik çıkıyor sizi üzüyor siz de gururunuzu ayaklar altına bile alabiliyorsunuz onun gözünde küçülüyorsunuz budahada acı baştan bitirmek en mantıklısı

derin demir 16.01.2011 12:05:16

İlk tanışmada veya bir vesile ile karşılaşma esnasında karşılıklı alınan elektriklenme genellikle kişilerin dış görünümüne ve ekonomik durumuna bakılarak karar veriliyor zaten böyle bir ilişkinin sağlıklı olmayacağı genellikle menfata dayalı beraberliklerin mutluluktan ziyade mutsuzluk getireceği gibi aslında ilişkilerde gerçekci olup duyguların ön pilanda olması gerekir karşılıklı sevgi ve sevkat birliktelikte en iyi unsur olmakla helal süt emmiş iyibir aileden olmak en önemli etkendir

ayhan ateş 18.12.2010 14:38:45

bir erkeğin gözünün dışarda olmasında eşininde yüzde elli kusuru var.konuşmuyorlarsa bir şeyleri paylaşmıyorlarsa ortak zevkleri yoksa birbirlerini gördüklerinde heyecanlanmıyorlarsa bir şeyler bitmiş demektir uzatmanın faydası yoktur.

sabri0410 18.12.2010 01:34:13

gözü dışarıda olan, çapkın erkek ,eşi ne kadar iyi de olsa dört dörtlükde olsa , ufak tefek sorunları büyütüp eşini üzer ve avcilığa çıkar.

beril yıldız 17.12.2010 16:19:06

bunlar boş,ne olursa olsun sevgisi ve saygısı biten ilişki yürümez.

beril 17.12.2010 11:11:27
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.