Erkeklerin Haklı Olduğu Aşk Ve Seks Gerçekleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
7) BAZI ŞEYLERİ İÇİNİZDE TUTMAYIN

Bir şeyi sevip sevmediğinizi bir tek kendiniz bilebilirsiniz. Belki kediniz veya en yakın arkadaşınız hareketlerinizden bir şey çıkarabilir ama erkek arkadaşınızdan bunu beklemeniz çok doğru değil. Bunun kolay olmadığını da kabul edin. Bunun kolay olmadığını da kabul edin. 26 yaşındaki Altuğ bu konuda çok dertli: "Lütfen bizimle konuşun! Ne istediğinizi veya neden nefret ettiğinizi bilmemize imkan yok." Erkek arkadaşınızın beyninizden geçenleri otomatik bir şekilde algılayıp ona göre hareket etmesini beklemeyin. Bu, sizi atının arkasına doğru atıp gün batımına doğru koşması kadar gerçek dışı. Hayatınızdaki erkeğe ne yapması gerektiği ve bunun ne zaman yapılmasının doğru olduğunu uygun bir dille anlatın. Böylece sonsuza kadar mutlu yaşarsınız.
382824
YORUMLAR

oldu gözlerim doldu.o sağa sola baksın biz anlayışla karşılıyalım.o hiç hediye almasın olsun canın sağolsun diyelim.o düşüncesiz davransın biz olsun canım deyip ayağını öpelim isterseniz.şunu unuttunuz galiba herşey karşılıklı ve eşit gelen değerlerle yürür.eğer denge bozulursa gemi batar.

Hande 07.11.2011 19:33:36

Saçma hemde çok acayip saçma..biz erkekler konusunda burada yorum getirenler gerçekten bizi tanımıyorlar..bizim kafamızda tek bir olgu vardır..oda sex..gerisi hikaye..biz evlenirken sadece sürekli sexin getirisi heyecanıyla evleniriz..ama bayanlar yuva kurmak için uzun vadede düşünür..ne yapalım bizim yaratılışımızda bu..boşuna saçmalamayın..derim ben..heee evlendikten sonra olan çocuklarda bizi heyecanlandırır ve eve bağlar..onlara bizim gözüyle bakarız..

shark3466 20.07.2011 09:40:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.