Erkeklerin Haklı Olduğu Aşk Ve Seks Gerçekleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
6) BATAN GEMİYİ TERK EDİN

Bazı ilişkilerin son kullanma tarihi vardır ve bazı kadınlar o tarihi görmezden gelip ilişkilerini düzeltmeye çalışırlar. Bir de erkeklere bakın. Kadınlar ilişkiyi nasıl kurtaracaklarını düşünedursun, onlar hızlı bir kâr-zarar hesabı yapıp olay yerinden uzaklaşırlar. Sevil, şöyle anlatıyor: "Bir gün bana 'Senin ve benim harika insanlar olmamız birbirimiz için doğru insan olduğumuz anlamına gelmez demişti. Bu olaydan sonra birinden eğer gerçekten hoşlanmıyorsam eski sevgilimin bana söylediklerini hatırlayıp o insandan uzaklaştım."
Olaya bir de şu açıdan bakın: Çok beğenerek bir elbise ya da bir bluz almış ve onu dolabın bir köşesinde unutmuş olabilirsiniz. Uzun bir aradan sonra kıyafeti denediğinizde, size aldığınız zamanki kadar yakışmadığını fark edebilirsiniz. Erkeklerde de bu durum aynıdır. Durumun ümitsizliğinin farkına vardığınızda kararlılıkla erkeğinize veda edebilirsiniz.
382199
YORUMLAR

oldu gözlerim doldu.o sağa sola baksın biz anlayışla karşılıyalım.o hiç hediye almasın olsun canın sağolsun diyelim.o düşüncesiz davransın biz olsun canım deyip ayağını öpelim isterseniz.şunu unuttunuz galiba herşey karşılıklı ve eşit gelen değerlerle yürür.eğer denge bozulursa gemi batar.

Hande 07.11.2011 19:33:36

Saçma hemde çok acayip saçma..biz erkekler konusunda burada yorum getirenler gerçekten bizi tanımıyorlar..bizim kafamızda tek bir olgu vardır..oda sex..gerisi hikaye..biz evlenirken sadece sürekli sexin getirisi heyecanıyla evleniriz..ama bayanlar yuva kurmak için uzun vadede düşünür..ne yapalım bizim yaratılışımızda bu..boşuna saçmalamayın..derim ben..heee evlendikten sonra olan çocuklarda bizi heyecanlandırır ve eve bağlar..onlara bizim gözüyle bakarız..

shark3466 20.07.2011 09:40:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.