Erkeklerin Haklı Olduğu Aşk Ve Seks Gerçekleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
5) BAZEN SUSMAK İYİDİR

Özellikle ilişkinin başlarında, sohbet esnasında ortaya çıkan suskunluklar herkesin korkusudur. Etrafınıza bakmaya başlar, birbirinizin hakkında başlıca şeyleri öğrendikten sonra çaresizce yeni konu arayışına girmeye çalışırsınız. İşte o zaman bir şey söyleyebilmek, anlatabilmek için kıvranırsınız. Ona altı yaşındayken başınızdan geçen bir macerayı anlatmaya başlamadan önce şunu aklınızın bir köşesine yazın: Sadece sessizliği bozmak için es vermeden anlattığınız şeyler kimsenin ilgisini çekmez.
31 yaşındaki Ceren şöyle açıklıyor: "Kelimeler bazen sadece bir bakışla kuracağınız bağlantıyı bulanıklaştırabilir." Daha da kötüsü, eğer karşınızdaki insana fırsat vermeyecek kadar çok konuşursanız onu hiçbir zaman tanıyamazsınız. İlk günlerin gerginliği geçtikten sonra sessizlik altın değerinde olacaktır. Bazen birbirinizle konuşmadan sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. İşte öyle zamanlarda sadece yan yana olmanın bile yettiğini anlarsınız.
382201
YORUMLAR

oldu gözlerim doldu.o sağa sola baksın biz anlayışla karşılıyalım.o hiç hediye almasın olsun canın sağolsun diyelim.o düşüncesiz davransın biz olsun canım deyip ayağını öpelim isterseniz.şunu unuttunuz galiba herşey karşılıklı ve eşit gelen değerlerle yürür.eğer denge bozulursa gemi batar.

Hande 07.11.2011 19:33:36

Saçma hemde çok acayip saçma..biz erkekler konusunda burada yorum getirenler gerçekten bizi tanımıyorlar..bizim kafamızda tek bir olgu vardır..oda sex..gerisi hikaye..biz evlenirken sadece sürekli sexin getirisi heyecanıyla evleniriz..ama bayanlar yuva kurmak için uzun vadede düşünür..ne yapalım bizim yaratılışımızda bu..boşuna saçmalamayın..derim ben..heee evlendikten sonra olan çocuklarda bizi heyecanlandırır ve eve bağlar..onlara bizim gözüyle bakarız..

shark3466 20.07.2011 09:40:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.