Erkeklerin Haklı Olduğu Aşk Ve Seks Gerçekleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
4) ÇOK SEKS İYİ SEKSİ BERABERİNDE GETİRİR

Bazı kişiler vardır, görür görmez seks hayatlarının ne kadar muhteşem olduğunu anlarsınız. Durmadan sevişip her seferinde orgazm olduklarından eminsinizdir. Örneğin Beyonce ve Jay Z. Sanki her yerde sevişebilirmiş gibi gözüküyorlar değil mi? Burada aklınıza şöyle bir soru gelebilir: Bu kadar çok seks yapmalarının sebebi seksin çok iyi olmasından mı? Yoksa seksin çok iyi olmasının sebebi çok fazla sevişmeleri mi? Aslında "Yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan çıkar" tipi soruların çok da önemi yok. Erkeklerin bildiği ve bizim bazen unuttuğumuz şey, sekse her zaman hazır olmanın bizi daha çok mutlu edeceği gerçeği. Sevişme sıklığı, iyi bir sevişmeyi muhteşem seks haline getirebilir. Bu şekilde birbirinizin vücuduna aşinalık kazanır ve ufkunuzu genişletip yatakta yaratıcı şeyler deneyebilirsiniz. Kısa sürede ne kadar seksi bir çift olacağınızı göreceksiniz!
382922
YORUMLAR

oldu gözlerim doldu.o sağa sola baksın biz anlayışla karşılıyalım.o hiç hediye almasın olsun canın sağolsun diyelim.o düşüncesiz davransın biz olsun canım deyip ayağını öpelim isterseniz.şunu unuttunuz galiba herşey karşılıklı ve eşit gelen değerlerle yürür.eğer denge bozulursa gemi batar.

Hande 07.11.2011 19:33:36

Saçma hemde çok acayip saçma..biz erkekler konusunda burada yorum getirenler gerçekten bizi tanımıyorlar..bizim kafamızda tek bir olgu vardır..oda sex..gerisi hikaye..biz evlenirken sadece sürekli sexin getirisi heyecanıyla evleniriz..ama bayanlar yuva kurmak için uzun vadede düşünür..ne yapalım bizim yaratılışımızda bu..boşuna saçmalamayın..derim ben..heee evlendikten sonra olan çocuklarda bizi heyecanlandırır ve eve bağlar..onlara bizim gözüyle bakarız..

shark3466 20.07.2011 09:40:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.