Erkeklerin Haklı Olduğu Aşk Ve Seks Gerçekleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
10) HER ŞEYİ TARTIŞMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

Sizin için önemli olan bazı konular erkek arkadaşınıza göre üzerinde konuşulmaya bile değmeyecek cinsten olabilir. O size tepki vermedikçe siz zıvanadan çıkabilirsiniz. Örneğin beraber izlediğiniz dizideki bir karakterin yaptığı bir şeyi sevgiliniz sizinle uzun uzadıya tartışmak istemeyebilir. Size bu konuda biraz sert cevap verdiğinde alınmamalısınız. Örneğin ona "Sana mesaj attığımda neden hemen cevap yazmıyorsun?" diye çıkıştığınızda bırakın erkek arkadaşınızın aşkını, ilişkinizin enerjisini tüketiyor olabilirsiniz. Enerjinizi önemli şeylere saklayın. 30 yaşındaki Leyla, "Emir'le ilk çıkmaya başladığımız günlerde şimdi hatırlamadığım saçma bir konu hakkında tartışmaya başladık. Sonunda bana ‘Bu saçma sebepten dolayı ayrılacak mıyız?' diye sordu. Ben de birden durdum ve düşündüm. Tartışmaya değmeyecek bir konu olduğunu anında anladım" diye anlatıyor. Aşk aslında idare etmesi kolay bir şey. Neden zorlaştırasınız ki?
382953
YORUMLAR

oldu gözlerim doldu.o sağa sola baksın biz anlayışla karşılıyalım.o hiç hediye almasın olsun canın sağolsun diyelim.o düşüncesiz davransın biz olsun canım deyip ayağını öpelim isterseniz.şunu unuttunuz galiba herşey karşılıklı ve eşit gelen değerlerle yürür.eğer denge bozulursa gemi batar.

Hande 07.11.2011 19:33:36

Saçma hemde çok acayip saçma..biz erkekler konusunda burada yorum getirenler gerçekten bizi tanımıyorlar..bizim kafamızda tek bir olgu vardır..oda sex..gerisi hikaye..biz evlenirken sadece sürekli sexin getirisi heyecanıyla evleniriz..ama bayanlar yuva kurmak için uzun vadede düşünür..ne yapalım bizim yaratılışımızda bu..boşuna saçmalamayın..derim ben..heee evlendikten sonra olan çocuklarda bizi heyecanlandırır ve eve bağlar..onlara bizim gözüyle bakarız..

shark3466 20.07.2011 09:40:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.