Erkekleri Tanıma Klavuzu

Güncellenme tarihi: 07.06.2017
Para Önemli

Sakın bu konuda hataya düşmeyin. Kulağa kötü gelse de para güç demektir. Bir erkeğin para ile olan ilişkisi karakterini anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğer sürekli en küçük paraları bile kendisinin ödemesi konusunda ısrar ediyorsa bu onun cömertliğinden değil, ilişkinin kontrolünü eline almayı istemesinden kaynaklanıyordur. Ancak asla bu durumun gözlerinizi kamaştırmasına izin vermeyin. Tamam para asla bir ilişkiyi yönlendirmemeli ve biz size asla zengin erkeklerle beraber olmanızı tavsiye ediyor değiliz. Ancak burada dikkatinizi çekmemiz gereken bir nokta var.

Bazı erkekler ilişkinin başında bonkör davranarak kız arkadaşlarının güvenini kazanıyor ve sonra da maddi olarak onları kullanıyorlar. Ya da paralarını, kendi lehlerine bir kuvvet aracı olarak ilişkinin akışını ve dengesini etkilemek için kullanıyorlar. Burada dikkat etmeniz gereken erkek arkadaşınızın para ile olan ilişkisinin dengeli ve normal olması.
129045
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.