Erkekler Neleri Daha Çok İster?

Güncellenme tarihi:
Erkeklerin "keşke bunları daha az yapsalar" dedikleri

• Sürekli kıkırdamak hiç hoş değil! İstekli olmak güzel bir şey ama bu kadar da komik olmamızdan hoşlanmıyorlar.

• Güzel gözükmemizi isteseler de bir dondurma yemeye çıkarken bile hazırlanmamızın 45 dakika sürmesinden nefret ediyorlar.

• Dekolte kıyafetler! Üzerimizde kıyafetlerimiz varken her şeyi görebiliyor olmak, çıplak görme hayal ve isteklerini kaybetmelerine sebep oluyor.

• İçki limitlerinin farkında olmayan kadınları çok itici buluyorlar. İçince sapıtan kadına bebek bakıcılığı yapmaktan hoşlanmıyorlar.

• Seksi olmak için çok uğraşan kızlardan hoşlanmıyorlar. Erkekler basit yaratıklardır ve onları yatakta tatmin etmek için çok fazla şeye ihtiyaç yoktur aslında.
Yayın tarihi: 11.12.2015
1031335
YORUMLAR

böyle düşündüğüne sevindim...

gazi0906 02.05.2010 11:27:08

Aşık olduktan sonra kadın-erkek farketmez, tüm tabular kalkar ortadan, yeter ki iki taraf da samimi olsun. Hiç kolay ilişkilerim olmadı hep düşündüğüm şey sen beni biraz daha anlamaya çalışsaydın ben senin için mükemmel bir eş olurdum:) Erkekler çok tembel, kadınların uğraşını ciddiye almıyor, sonra da şeytan olan kadınlar oluyor:)

marhittplace 22.09.2009 12:39:53

erkekler kadınlardan daha geç olgunlaşır bundan dolayı basit geliyoruz ama empati kurabilirseniz bizimde hiç basit olmadığımızı anlarsınız kadınlar erkekleri parmaklarında oynatmayı iyi biliyorlar bu yüzden kadınlar şeytandır akıllı ve sinsi erkeğin bütün kaynaklarını sömürür kadınlar ama kadınsız erkek erkeksiz kadın oolmas birbirlerini desteklerler

mahmuthan sarıtaş 14.09.2009 14:08:21

Kadınlar melektır onları şeytan yapan erkeklerdir.. Ama kadınlar para için bır erkege yol verıp kolay degısebılırler buda onların nasıl bı melek oldugunu ortaya cıkarır bknz:seytanda bır melek.. Erkeklerde sutten cıkmış akkaşık degıldır tabıkıde ıkı cınstede aşırlıklar var herkes kendı ıcınde bılıyor bunu insan doğası işte herkeste bir değil..

untimely341 25.08.2009 20:48:59

Kesinlikle katılıyorum sürekli erkekleri düzeni sokma bişeyleri toplama onları idare etme yada kendilerini iyi hissetmeleri için yapılması gerekenlerden bahsedilmesinden anlaşılıyor bu basit şeyleri kendileri yapamıyorlar bir kadın erkeksiz bunları ve daha fazlasını kendisi için yapabilir ama erkek için aynı şey sözkonusu değil hep kadına ihtiyacı vardır iş konusunda girişimde bulunuyo aman yanında olun iğrenç giyiniyo alıştıra alıştıra değiştirin örnekler çokk ... bence eksik kalmış bir cümle olmuş erkekler basit yaratıklardır basit işleri bile yaparken yanında bir kadına mutlaka ihtiyaç duyarlar diye birçok şey yazılabilirde :)

WOMAN 06.04.2009 19:26:49

Erkekler basıt değil belkide kadınlardan daha saf ve duygusal hatta çocuksular.Kadınlar kadar hesap pesınde koşmuyorlar. Beklentılerını karsılayacak kadınları arayıp buluyorlar.Aslında erkekler kadınlar tarafından anlasılıp yonetılmek ıstıyorlar.Bu kapasitede kadın ne yazık o kadar az ki.

BEKIR 05.04.2009 19:49:06

Erkekler basit yaratıklar değillerdir sadece ciğere ulaştıktan sonra arkasına dönüp bakmayanlardır ve ben bundan gurur duyuyorum

Nurettin 31.03.2009 00:09:45

erkek ler basit yaratık diyenler basit olan aciz kadınlardır istediğimiz kale yi fet ederiz buda kadınları rahatsız ediyor bu bizim yetenegimiz kıskanıp erkeklere isim takıp kendinizi böyle teselli etmeniz acizliginisin acık göstergesidir

YAHYA 17.11.2008 23:28:10

''ERKEKLER BASİT YARATIKLARDIR'' bu kelimeyi sevmedim ve yakışmamış, ben farklı düşünüyorum... pardon ya, kendim gibi düşündüm, neyse güzel bir yazıydı, çok hoşuma gitti... diğer yazılarıda okuyorum ve okurlar için güzel bilgiler veriyorsunuz, size teşekkür etmek için yazıyorum. kolay gelsin

gani özkök 09.05.2008 00:57:26
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.