Erkekler iç çamaşırları hakkında ne düşünüyor?

Güncellenme tarihi:

FARKLI RENKTE ALT-ÜST

■ Birbirinden farklı modeller gibi duruyor ama ikisinde de bulunan fırfır detayı hemen göze çarpıyor. O da küçük olduğu kadar, önemli bir detay. Beğendim.
Levent, 30, Mimar

■ Daha önce "Yüksek dekolteli sutyenler seksidir" demiştim ya, işte bunu demek istedim. Alt ve üstün farklı renkte olması çok hoşuma gidiyor. Fazla özenilmemiş gibi gözüktüğünden, bu tür modelleri tercih eden kadının doğuştan seksi olduğunu düşünüyorum.

■ İnce detaylar var ama sutyen hiç güzel değil. 90'lı yıllarda Madonna bunun siyahını ve sivrisini giyerdi. Daha yakın bir tarihte ise Janet Jackson bir şovunda buna benzer bir şey giymişti. O yüzden bana sahne kostümü gibi geldi. Alt tarafı ise fena değil. On üzerinden en fazla altı veririm.
Burak, 31, Tekstilci

■ Birbirinden farklı renklerde giyilen çamaşırlarını seviyorum. Ama yine de arada biraz uyum olmalı, renkler birbirini tamamlamalı. Örneğin kırmızı-beyaz olsaydı, "İğrenç" der geçerdim. Bu da o açıdan gayet güzel.
Mesut, 33, Saç Tasarımcısı

■ İç çamaşırına kalp gibi duygusal öğeler katmamak lazım. İkisini bir bütün olarak düşündüğümde ise, altı kaval üstü şişhane diyebilirim.
Arda, 30, Yönetici
Yayın tarihi: 19.03.2010
353980
YORUMLAR

bencede çamaşır önemlidir. kadının ambalajıdır. çirkin kadına hayır diyen olur. ama jartiyerli çirkin kadına hiçbir erkek hayır demez. bide erkekleri anlamayız diye yakınıyoruz. halbuki bu kadar basitler işte

ince fatoş 21.07.2010 12:07:18

Ambalaj önemli hemde çok önemlidir.Gidip bir eşya alıyorsunuz size harabe,yırtık, kötü bir ambalajda yada ambalajsız verseler iyimi olur.İç çamaşırı kadının ambalajıdır ve onu kışkırtıcı ve cezbedici hale getirir.

Cankat Bilgiç 30.04.2010 22:35:10

herşey iç çamaşırı değil anlayamıyorum erkekleri

hasret mutsuz 19.04.2010 16:09:37

ben dışıyla değil içindekiyle ilgilenirim çamaşır seçen erkeklere şaşıyorum

ali sivasli 23.03.2010 15:33:00
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.