Erkeğinizin kusurlarını rötuşlayın!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
MÜKEMMEL BİRİ, AMA...

Dişlerini fırçalamayı unutuyor.

"Yaklaşık üç aydır erkek arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Dolayısıyla onun dişlerini ne kadar az fırçaladığının farkındayım. Belki de dişlerini evde olmadığım zamanlarda fırçalıyor ama genelde ağzı kötü kokuyor. Bu yetmezmiş gibi, bir de nane tadında olan her şeyden nefret ettiğini söylüyor."

Çözüm: Sevgilinizi küçük bir hileyle korkutabilirsiniz. Kız kardeşinizin erkek arkadaşının diş sağlığına hiç önem vermediğini ve sonunda bütün dişlerinin çürüdüğünü anlatın. Eski sağlığına kavuşmak için diş doktoruna deli gibi para harcadığını ve tedavi olurken çok acı çektiğini de eklemeyi unutmayın.
Ağzımızdaki çürük dişlerin uzun vadede kalp sağlığını bile tehlikeye attığını anlatan makaleleri sehpanın üzerinde bırakmak da işe yarayabilir. Nane kokusunu ve tadını sevmemesi de hiç dert değil, meyveli aromaya sahip farklı bir diş macunu alıp onu bu konuda motive edebilirsiniz.
Eğer ağzındaki kötü koku yine de geçmiyorsa yanınızda sürekli sakız taşıyın ve onun da çiğnemesini sağlayın.
358488
YORUMLAR

Erkek işte.. çocuk gibi.. şımartılmak istiyorlar... :) hani çocuklar yemek yemezde,, "bak uçakk geliyor uçakk geliyorr, inecek yer arıyor" dediğinizde ağızlarını açarlar yaa.. onun gibi :)

peri... 02.11.2009 11:38:18

cok salakca bir sey bu hele bu devirde boyle sacma seylerle ufak cocugunu kandiramasiniz

elena bk 03.10.2009 22:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.