Erkeğinizin kusurlarını rötuşlayın!

Güncellenme tarihi:
MÜKEMMEL BİRİ, AMA...

Her sabah geç kalkıyor.

"Kafası o kadar dağınık ki, benimle buluşmaya, aile yemeğine veya basit bir iş organizasyonuna bile en az 15 dakika geç kalıyor. Hatta her seferinde ne kadar geç kalacak diye arkadaşlarımızla aramızda iddiaya tutuşuyoruz."

Çözüm: Erkek arkadaşınızın ağır hareket etmesi, biraz unutkan olduğu kadar, aşırı rahatlığından da kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda saatini ileri alsanız bile yine de geç kalacaktır. Çünkü buluşma noktasında onu bekleyeceğinizden her zaman emindir.
Bir dahaki sefere randevunuza geç kaldığında, bulunduğunuz mekânı terk edin. Nerede olduğunuzu sormak için aradığında umursamaz bir ses tonuyla sadece canınızın sıkıldığını söyleyin. Orada olmamanızın şoku onu kendine getirecektir.
Yayın tarihi: 06.01.2011
358578
YORUMLAR

Erkek işte.. çocuk gibi.. şımartılmak istiyorlar... :) hani çocuklar yemek yemezde,, "bak uçakk geliyor uçakk geliyorr, inecek yer arıyor" dediğinizde ağızlarını açarlar yaa.. onun gibi :)

peri... 02.11.2009 11:38:18

cok salakca bir sey bu hele bu devirde boyle sacma seylerle ufak cocugunu kandiramasiniz

elena bk 03.10.2009 22:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.