Erkeğinizin kusurlarını rötuşlayın!

Güncellenme tarihi:
MÜKEMMEL BİRİ, AMA...

Sormadan özel eşyalarınızı alıyor.

"O kadar uzun zamandır çıkıyoruz ki, benim eşyalarım üzerinde hak iddia etmeye başladı. Bulduğum yemek tarifi için ayırdığım malzemeleri buzdolabından sormadan alıp yiyor, gazetemi alıp evine götürüyor ve daha ben bir lokma yemeden tabağımdan otlanıyor."

Çözüm: Onun evinde biraz zaman geçirdikten sonra eve dönerken sevgilinize ait bir şeyi yanınızda götürün. Ama bu şey, fotoğraf makinesinin şarjı veya buzdolabında kalan son bira şişesi gibi yokluğunu hemen fark edeceği bir şey olsun. Size onların nerede olduğunu sorduğunda, en sakin ses tonunuzla aldığınızı söyleyin. Nasılsa onun da sizin dairenizden bir şeyler götürdüğünü de ekleyin.
Emin olun bu konudaki hislerinizi hemen anlayacaktır. Tartışma çıkmayacağını umduğumuz bu deneyimden sonra birbirinizin şeylerini alırken izin alma konusunda karşılıklı ilke anlaşması yapabilirsiniz.
Yayın tarihi: 06.01.2011
358585
YORUMLAR

Erkek işte.. çocuk gibi.. şımartılmak istiyorlar... :) hani çocuklar yemek yemezde,, "bak uçakk geliyor uçakk geliyorr, inecek yer arıyor" dediğinizde ağızlarını açarlar yaa.. onun gibi :)

peri... 02.11.2009 11:38:18

cok salakca bir sey bu hele bu devirde boyle sacma seylerle ufak cocugunu kandiramasiniz

elena bk 03.10.2009 22:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.