Erkeğinizin kusurlarını rötuşlayın!

Güncellenme tarihi:

BUNLARLA YAŞAMAYI ÖĞRENİN:

Tuttuğu takım: Spor aşıkları küçüklükten itibaren kendilerini belli ederler. Takımlarına olan bağlılıkları ömür boyunca devam eder. Bu aşk, yıllar geçtikçe alevlenir ve hayatlarında ciddi yer işgal etmeye başlayabilir. Bu, size çok önemli bir şeymiş gibi gözükmese de, aslında onun için bir çeşit kimliktir. Eğer bu konuda onunla dalga geçerseniz, çok ağır bir tepki alabilirsiniz, dikkat!

Arkadaşları: Arkadaşları polis tarafından aranan tipler olmadığı sürece, sevmediğinizi söylememeli veya onlarla görüşmeyi kesmesini istememelisiniz. Haklı olduğunuzu düşünse bile, tipik bir erkek gibi davranacak ve arkadaşlarını savunmaya geçecektir. Onlarla daha fazla görüşmesini istemiyorsanız bu konudaki fikirlerinizi kendinize saklamanızı öneririz.

Fazla kiloları: Erkekler bellerindeki yağlar veya bira göbekleri konusunda kendileriyle dalga geçmekten hoşlanırlar. Ama aslında belli etmeseler do onlar da vücutları konusunda en az kadınlar kadar takıntılıdırlar. Eğer daha az yemesi konusunda çok fazla üstüne giderseniz onu tahmin ettiğinizden daha fazla üzebilirsiniz. Hatta sırf size olan inadından daha fazla yemesine bile sebep olabilirsiniz.
Yayın tarihi: 06.01.2011
358589
YORUMLAR

Erkek işte.. çocuk gibi.. şımartılmak istiyorlar... :) hani çocuklar yemek yemezde,, "bak uçakk geliyor uçakk geliyorr, inecek yer arıyor" dediğinizde ağızlarını açarlar yaa.. onun gibi :)

peri... 02.11.2009 11:38:18

cok salakca bir sey bu hele bu devirde boyle sacma seylerle ufak cocugunu kandiramasiniz

elena bk 03.10.2009 22:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.