Erkeğinizin kusurlarını rötuşlayın!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
MÜKEMMEL BİRİ, AMA...

İnternette konuşurken çok fazla yüz ifadesi kullanıyor.

"Erkek arkadaşımla chat yaparken kullandığı ifadeler konsantrasyonumu bozuyor ve bana çok itici geliyor. Hiç de eğlenmiyorum."

Çözüm: Chat yaparken kullanılan yüz ifadeleri, aslında daha çok kelimelerle arası iyi olmayan insanların tercih ettiği bir yöntem. Bu tip erkekler hislerini hareketleriyle belli etmekten hoşlanırlar. Bu tip ifadelerin bazen rahatsız edici olabileceğini kabul ediyoruz.
Onu durdurmak için siz de chat ifadeleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Ayrıca o tip bir konuşma şeklini sevdiğinizi düşünmesini istemezsiniz öyle değil mi? Bundan sonra uyduracağınız bir hikâyedeki yaratıcılığınız da çok önemli. Bir arkadaşınızın Facebook'ta bir çocukla tanıştığını, her şeyin başta çok güzel gittiğini ona anlatın. Ta ki yeni tanıştığı erkek yüz ifadeleriyle dolu bir mesaj yollayana kadar. Bu yüz şekilleri o kadar fazlaymış ki, (biraz da abartın elbette) arkadaşınız tüm ilgisini kaybetmiş ve bir daha çocuğa cevap atmamış olsun.
Erkek arkadaşınızın bu hikâyeye verdiği reaksiyonu izleyin. Eğer diğer erkeği savunmaya kalkışmazsa uydurduğunuz hikâyenin ana fikrini sonunda kapmış ve değişim yolunda adım atacak demektir.
358385
YORUMLAR

Erkek işte.. çocuk gibi.. şımartılmak istiyorlar... :) hani çocuklar yemek yemezde,, "bak uçakk geliyor uçakk geliyorr, inecek yer arıyor" dediğinizde ağızlarını açarlar yaa.. onun gibi :)

peri... 02.11.2009 11:38:18

cok salakca bir sey bu hele bu devirde boyle sacma seylerle ufak cocugunu kandiramasiniz

elena bk 03.10.2009 22:40:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.