Çiftler İçin 10 Yaramaz Seks Oyunu

Güncellenme tarihi:
9-Kumanda sende

Bu oyun çiftlerin cinsel yaşamlarında partnerlerinden ne istediğini anlatmanın en kolay ve eğlenceli yollarından biri. Oyunun tamamen bitmesi için çiftlerinden her ikisinin de oynaması gerekir. Sadece birinin oynaması hiç adil olmaz emin olun.

Partnerinizin eline evdeki kumandalardan birini verin ve ona bir süre tanıyın. Örneğin 15 dakika içinde elindeki kumanın tuşlarına basarak size istediği şeyi yaptırabileceğini söyleyin. Yani 15 dakikalığına onun seks kölesi olacaksınız ama kesinlikle seks yapmak yasak. 15 dakika süresi dolunca sıra size geçecek ve bu sefer siz 15 dakika boyunca ona istediklerinizi yaptıracaksınız. Bu oyunla hem partnerinizin nelerde hoşlandığını dile getirmesine yardımcı olacak hem de yarım saat boyunca sevişecek ama cinsel ilişkiye girmemiş olacaksınız. Artık bu sürenin sonunda kumanda nerede olur, kim hangi düğmeye basar size kalmış.
Yayın tarihi: 05.09.2017
645129
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.