Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi:
Akrep erkeği
Akrep kararlı, ketum, koruyucu, kıskanç ve güçlü bir erkektir. Tutkuya ve saplantıya eğilimi vardır, o nedenle kariyerinden aşk hayatına kadar hiçbir şeyde orta karar değildir. Seks onun için çok önemlidir. Maço, heyecan verici, güçlü ve sessizdir.

Mücadeleniz
Akrep erkeğine aşık olmanın en büyük zorluklarından biri, onun derinlerde yatan duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmaktır. Ya ilişkiyi onun kurallarınla oynamalı ya da onu terk etmelisiniz.

Onu elinizde tutmak için
Kıyafetlerinizde kırmızı, bordo ve siyah tercih edin. Akrep kısıtlanmak istemez, çılgın fantezilerine hazırlıklı olun. Yoğun duygulara sahip bu burç kontrolün onda olmasını ister ve ona teslim olduğunuzda seks ve diğer her şey muhteşem olabilir.
Yayın tarihi: 24.04.2016
410345
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.