Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Terazi erkeği
Terazi partnerlik burcudur, o nedenle tek başına olmaktansa evli olmayı ya da beraber yaşamayı tercih eder. İlişkiyi güçlü ve mutlu kılmak için elinden geleni yapacaktır. Terazilerin hayatı daha adaletli yapmak adına güçlü fikirleri vardır. Tartışsanız bile centilmence davranır, belden aşağı vurmaz. Sizden de aynı şeyi bekler. Çok sosyaldir. Parti ve davetlerin bir numaralı ismidir.

Mücadeleniz
Terazi erkeğinin çok arkadaşı vardır. Özellikle ilişkinin başında nerede durduğunuzu bilmek zor olabilir. Bağlandıktan sonra sadıktır ancak ilgisini çekmek için çok zarif davranmalı ve birlikte zaman geçirmek isteyeceği partnerin siz olduğunu anlamasını sağlamalısınız.

Onu elinizde tutmak için
Seks, Terazi'nin tadını çıkararak yapmak istediği bir şeydir. Baştan çıkarmayı bir sanat olarak görür. Görsellik onun için çok önemlidir ve sizi zarif iç çamaşırları içinde görmek ister. Basit ya da ucuz görünen şeyler giymeyin, küpe veya kaliteli bir kolye gibi en hoş mücevherlerinizi takın ve çıkarılması kolay dantel çamaşırlar giyin.
408141
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.