Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi:
Başak erkeği
Başak erkeğiniz mütevazı, titiz, seçici, pratik ve sabırlıdır. Başak'ın en büyük becerisi kendinin ve başkalarının hayallerini nasıl gerçekleştireceğini bilmesidir.

Mücadeleniz
Başak endişelidir, onun için beraber olduğunuz zaman ilk yapmanız gereken onu sakinleştirmek olmalı. Tam bir işkolik olması da onun programına dahil olmanız konusunda sizi zorlayabilir.

Onu elinizde tutmak için
Üretime endekslidir. Evde tamirat yapmakta beceriksiz olduğunuzu ve gelip klimanıza bakmasını isteyebilirsiniz. Tamir ederken onu gördüğünüzde ne kadar tahrik olduğunuzu ona söyleyin. Dikkate almanız gereken bir başka nokta ise düzen merakıdır. Onun için Başak'ı baştan çıkarırken yatak odanız çok temiz ve düzenli olmalıdır. Etraf dağınıkken çok rahatsız olacaktır. Seks yaparken konuşmak da tutkusunu arttıracaktır.
Yayın tarihi: 24.04.2016
408999
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.