Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Aslan erkeği
Aslan erkeği sıcak ve dost canlısıdır. Onu fark etmemek imkansızdır. Erkeksi özelliğini, gösterişli ve abartılı tavırlarıyla çok seksi ve karizmatiktir. Aslanlar doğuştan lider olduklarından genellikle yönetici olurlar.

Mücadeleniz
Aslanın egosu çok gelişmiş olduğundan kendisine dönük olabilir. Flört döneminde kıskanç ve sahiplenicidir. Başkalarıyla görüşmelerinize son vermelisiniz. Aslan burcunun en tahammül edemediği şey ikinci sırada yer almaktır. Böyle bir durumda sizi bırakıp gidecektir.

Onu elinizde tutmak için
Aslan erkeğiniz lükse bayılır. Eğer bir yere gidecekseniz hakkında iyi yazılar çıkan, hoş insanların gittiği bir yer seçin ve siz de göz kamaştırıcı olun. Ona iltifat ederken cimri davranmayın. Aslan öğretmekte çok yetenekli ve isteklidir. Bu yeteneğini yatakta sizinle beraberken yeni şeyler öğretmesi için kullanın. Zaten hükmeden taraf olmak isteyecektir.
408717
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.