Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yengeç erkeği
Tam bir ev erkeğidir. Çok duygusal ve hassastır. Evhamlı ve endişeli olduğu kadar nazik ve vericidir. İnanılmaz bir hafızaya sahiptirler, o nedenle yaptığınız özel bir şeyi asla unutmazlar.

Mücadeleniz
Erkeğiniz boşanmışsa, ailesi her şeyden önce geldiğinden ilk sırada olmayabilirsiniz. Evle ilgili görevlere kendini o kadar çok kaptırabilir ki cinsel ihtiyaçları olan bir erkek olduğunu unutabilir. Bunu hatırlatmak da size düşüyor!

Onu elinizde tutmak için
“Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer” lafı belli ki yengeç erkeği için söylenmiş. Mutfakta birlikte zaman geçirin, zira en tutkulu sevişmeleriniz burada olacaktır. Yengeç erkeği göğüs dekoltesine bayılır, tercih ederseniz sizi memnun edecektir. Ev dışında zaman geçirmek istiyorsanız onu su kenarında baştan çıkarmanızı tavsiye ediyoruz, yanınıza yiyecek almayı da unutmayın.
408108
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.