Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi:
Balık Erkeği
Bu erkeğin zengin hayal gücü ve hassasiyeti, onu hemen sevmenize neden olur. Sahip olduğu empati duygusu nedeniyle iç dünyanızı bu kadar iyi anlayan bir erkekle tanışmamışsınızdır.

Mücadeleniz
Güçlü duygularını dışa vurmaya yoğun bir şekilde ihtiyacı vardır. Ona destek olmalısınız. Bazı zamanlar bir konuya odaklanmakta zorlanır ama bu çoğu zaman karar veremediği içindir.

Onu elinizde tutmak için
Balık erkeğini bir konuda ikna etmeye çalışırken, gerçekleri ya da mantığı kullanmayın. Onun duygularına ve içgüdülerine seslenin. Balıklar naziktir ve aynı şekilde davranılmayı bekler. Takdir edilmeye ihtiyacı vardır. Para odaklı değildir, zam istemesi için onu rahatsız etmeyin ve sorgulamayın. İçgüdüsel olarak size öncelik vereceğinden ilgisine alışın. Eğer özgüvenini arttırırsanız yatakta muhteşem bir sevgili olacaktır.
Yayın tarihi: 24.04.2016
409068
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.