Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi:
Kova erkeği
Kova erkeğinin en göze çarpan özelliği bağımsızlığı ve yaratıcılığıdır. Bilimsel konulara eğilimi vardır. Dikkatleri geleceğe odaklanmıştır. Doğal ve karizmatik liderlerdir. Çok arkadaşı vardır ama gerçekte pek azı yakınlaşabilir.

Mücadeleniz
Dostlarına o kadar fazla önem verir ki arkadaşlarının sizden daha önemli olduğu hissine kapılabilirsiniz. İlgisiz durabilir, elde etmesi zordur. Onun yakın çevresine girecek şekilde kendinizi ayarlamazsanız, dışarıda kalabilirsiniz.

Onu elinizde tutmak için
Kova burcuna aşık, akıllı bir kadın ona asla baskı yapmaz. Kova'nın içinde yalnız yaşama isteğiyle, aşka ve ilgiye duyduğu özlem sürekli çatışma halindedir. Anlaşmazlık yaşadığınızda ona duygularınızla değil mantığınızla yanaşın. Kovalar elektronik ya da internet hakkında konuşmaktan hoşlanırlar. Onu düşündüğünüzü gösteren e-mail'ler gönderin, chat odalarında buluşun. En son aktiviteleri takip edip onu yanınızda götürmeyi unutmayın.
Yayın tarihi: 24.04.2016
409022
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.