Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Oğlak erkeği
Oğlaklar çok çalışkan ve hırslıdır, onun için güçlü pozisyonlara gelirler ve çoğu zaman hiyerarşideki basamakların en tepesine emin adımlarla tırmanırlar. Oğlak erkekler mali konularda iyidirler.

Mücadeleniz
Oğlak erkeği başarılı ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Kadınını patronuyla tanıştırabilmeyi ister. Onu bu konu da yüreklendirmeli ve dahası kariyerine katkıda bulunabilmelisiniz.

Onu elinizde tutmak için
Oğlakların hiç umulmayan komikliği ve mizah duygusu, hırslı ve güdümlü kişiliğinin çok farklı bir yönüdür ki sizi hazırlıksız yakalayabilir. Yatakta gülmekten korkmayın. Onun başını döndürmek için zengin bir kadın imajına bürünüp onu iş yerinde ziyaret edebilirsiniz.
408118
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.