Burca Göre Aşk Ve Seks!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yay erkeği
Yay erkeği zekidir, etik, ahlaki değerler, siyaset, felsefe veya din hakkında fikir tartışması yapmaya bayılır. İyimserliği ve inancı ve her zamanki neşesi en cazip özellikleridir.

Mücadeleniz
Yay burcu bekar hayatını daha çok sever. Özgürlük değer verdiği bir şeydir ve canının istediğini yapabilmesi çok önemlidir.

Onu elinizde tutmak için
Yay'ın enerjisi çok olduğundan seks ve spor ihtiyacı çoktur ancak zihinsel olarak da onu doyuracak bir partnere ihtiyacı vardır. Ona herhangi bir sporu birlikte yapmayı önerin. Güçlü kadınları takdir ettiğinden onun kazanmasına izin vermenizi istemez. İyi bir oyuncu olursanız ikiniz de kazanırsınız! Yay erkeğinize doğada, açık havada seks yapmayı önerin.
408116
YORUMLAR

akrep erkegi için sölenenler kesinlikle doğru

ds 29.12.2008 15:31:39

kesinlikle başaklar hakkında söylenenler dogru..ben başak erkeklerinden çok hoşlanırım,bana çok çekici gelirler..hatta resmi görünce daha yazıyı okumadan bu kesinlikle başak diye düşündüm..deneyin mutlaka işe yarıyor

misafir 07.04.2008 00:51:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.