Bay Doğru'yu Etkilemenin 5 Püf Noktası!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Çoğu kadının hayali rüyalarının erkeğiyle karşılaşmak ve birlikte olmaktır.Tasvir ettikleri erkekler ise birbirine çok benzer: Uzun boylu, esmer, yakışıklı, tercihen zengin, duygusal, çocuklara bağlı, iyi bir eğitime sahip ve annesini seven bir erkek. Beklentiler ve tariflerle yola çıkıldığında ortaya çıkan ise hayalinizdeki erkeği etkilemenin yollarını ortaya koyuyor. İşte onu etkilemenin 5 püf noktası!

1. Fark Yaratın!

Erkekler çaresiz kadınlardan hiç hoşlanmaz. Çaresiz bir kadından daha da nefret ettikleri bir tip varsa o da kendilerine sadece sahip oldukları yüzünden yakın davranan kadınlardır. Erkekler kadınların sadece zenginlik ve statülerinden hoşlanmasını sevmez. Kadınların onları sıradan biri gibi görerek sadece duygularıyla hareket ettiklerini bilmek isterler. Bir kadın için uğraşmayı severler. Bu nedenle numaranızı ona veriyorsanız bile her aradığından müsait olmayın. Onu elde etmek için uğraşmayın, elde edilmek için uğraşılası bir kadın olun!
113538
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.