Ayrılık Sonrası 10 Altın Kural!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
10-Twitter ya da Facebook üzerinden bağlantı kurmayın ve herhangi bir nedenle eski sevgilinizle iletişime geçmeyin

Her ne kadar ilişkiler bitse de, sosyal medya üzerinden iletişim kurulabilen bir çağda yaşıyoruz. Sosyal ağların en kötü yanlarından biri de bu gibi görünüyor. Biten bir ilişkinin ardından eski sevgilinizi takibe almak psikolojiniz için yapabileceğiniz neredeyse en olumsuz eylemdir. Çünkü eski sevgilinizin profilini, arkadaşlarını, sosyal sayfasına yapılan yorumları ve belki de görmek istemediğiniz yeni sevgilisini görmek sizde ayrılığın arkasından gelen en ağır darbe olacağından, büyük bir çöküş yaşayabilirsiniz.

Eski sevgilinizin profiline bakma ihtiyacı duyuyorsanız, kedi profilinizden silmek en iyisi olacaktır. Görmek istemedikleriniz görmek yalnızca sizi sinirlendirir. Neden kendinize işkence edesiniz ki? Ayrıca “Bugün doğum günü, onu aramalıyım!”, “Bugün diş hekimi randevusu vardı, arayıp hemen hatırlatayım!” gibi düşüncelere kapılmayın ve eski sevgilinizin sizi kırdığını unutmayın. Onu aramak için türlü nedenler bulabilirsiniz fakat eğer onu bir şeylerden haberdar ederseniz, içgüdüsel olarak karşılığını da beklersiniz. Onu aramak doğru bir karar değildir. Bırakın yaralarınızı arkadaşlarınız sarsın.
97040
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.