Aşkın Ömrü 20 Saniye Sürer!

Güncellenme tarihi:
11) DRAM YARATMAYA MERAKLI OLUP OLMADIĞINIZI:

Eğer onun, “İşini seviyor musun?” sorusuna cevabınız, sizi bir pembe dizinin acılar içindeki kahramanı gibi gösteriyorsa, söze ofiste katlandığınız eziyetleri ve uzun çalışma saatlerinizi anlatmakla başlıyorsanız, karşınızdaki erkeğin kafasında şüphe yaratacağınızdan emin olabilirsiniz. Erkekler hayatı önlerine geldiği gibi kabul etmekten yanadır ve kesinlikle dırdırdan hoşlanmazlar. Drama meraklı bir kadın olduğunuz hissine kapılırsa, bu onda ilişkide de en küçük vesileyle olay çıkaracağınız ve çektiğiniz eziyetleri de aynı şekilde bir başkasına anlatacağınız izlenimini yaratır.
Yayın tarihi: 24.11.2015
462311
YORUMLAR

Hanımlar beyinlerinde düşledikleri erkeğin hayalinin peşinde koşarlarken, dört dörtlük olmasa da, gelen en uygun erkekleri bile, geri çevirirler. Yaşlarının ilerlediği, hayallerindeki gibi bir erkeğe ulaşamayacaklarının idrakine vardıklarında iş işten geçmiştir artık. Aradıklarını bulamadıkları gibi, zamanında gelen fırsatları da geri çevirdiklerinden, karşılaştıkları nasıl olursa olsun sonunda hiç istemedikleri hayata razı olacaklardır.

soner 17.01.2010 02:23:58

bırakın bunları erkek sex esnasında ki aşkı boşalna kadardır.Ama kadının zevk alıp almadığı hiç umurunda değildir. erkek milleti değilmi hepsi aynı

merve ya 16.01.2010 12:55:10

bırakın ya erkekler ewleneseye kadar kördüğüm ewlendikten sonra yok uykum yorgunum yok işte sorunlar war?diyerek geçiniorlar madem kös kös duracaksınız nie ewlilik ewe hizmetçimi lazım sokakta nasıl olsa 20 saniyelik aşklar war ama bunlar karşiliklı:)

bennu 17.09.2009 01:49:20

burda yazılanların hepsine katılıyorum.burda yazılanlar size saçma gelebilir ama dikkat ederseniz burda yazılanların aynısın yapıyoruz sadece burda yazılanlar yaptıklarıomızın adını koyuyor

kenancan kılıç 15.09.2009 20:29:17

çok farklı bir yaklaşım evet ama gerçek dışı oldugunu belirtmem gerekli o 20 saniyelik durum ancak kadın güzel ve alımlı ise baktırabilir onju tanımadan aşk ancak görsellik üzerine kurulur.. gerçe bir aşk istioyrsanız eğer onu tanımalı tenin kokusunu almalısınız aranızda uzak mesafeler olsa dahi inanın bir anda onun kokusunu burnunuz gayet net bir şekilde algılar ama bunda yanılırsınız bunu yapan sizin beyninizdir bu bir özlemdir.. ne yazıkki bunu yazan arkadaşa pek katılamaycağım.. her insanın yağurt yeyişi farklı oldugu gibi duygularıda farklıdır..

bensin79 10.09.2009 23:51:36

Bu tspitleri komik buluyorum, anca bütün bunların bilimsel veri ve tespit olarak kabul edilmesinide normal buluyorum çünkü nede olsa modern psikanalizin bir sonucuduryani kısaca insanın maymundan gelmiş olmasını kabul eden birpsikolojinin temeliyle hareket edilmiş :)

Onur onur 10.09.2009 23:24:27

neden oyledüşünüyorsunuzki yani turk erkeklerinde o kapasite olmadını sana düşündüren belkide bu şartların sende olmasıdır

selman 10.09.2009 22:32:03

hmmm arkadas olaya degısık bi acıdan bakmıs bi bakıma haklı ama biz o cumleyı su sekılde yorumlasak daha doggru olucak bizim erkeklerımızde kapasite yuksek ama ama kadınlarımız kendılerını sex kölesi halıne getirdigi sürece ve kadın asaletını dişiligi sokaktakı bir dişi hayvanın kefesine koyarsa pacavra gibi yanı o zaman erkek kadına ne deger verir nede asık olur sadece kullanır ve atar buda normaldır.

deniz tunc 10.09.2009 17:39:58

Ben burada anlatılan erkek tipinin,bizim Türk erkeklerinden bahsettiğini asla düşünmüyorum.Kimse kusura bakmasın ama bunca şeyi düşünüp değerlendirecek kapasite bizim erkeklerimizde yok.Bizde bu işler bence sadece bayanın seksepalitesine göre oluyor.

bilgensarp 10.09.2009 14:37:11
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.