Aşk her an kapımı çalabilir

Güncellenme tarihi:


Yılbaşı gecesi Star TV' de Hande Yener' i 'Geniş Aile' dizisinde izleyeceğiz. Söz yılbaşından açılmışken hemen soralım. Hande Yener yeni yıldan ne bekliyor, ne umuyor, hedefleri neler ?

Ben zaten her gün yeni sayfalar açan birisiyim. Yeni yıl da bunun için iyi bir neden oluyor. Şu an yeni albümümle ilgili hazırlıklara başladım. Ben işimi görsel olarak da sürdürdüğüm için epey bir çalışma gerektiriyor. Danslar, giysiler, klipler... Bunlar ciddi zaman isteyen işler. Sanırım dört beş aylık bir hazırlık süreci sonunda her şey tamamlanacak.

"Hayranlarım sürpriz görmek istiyor. Özledikleri Hande' yi bu albümde bulacaklar" demişsin... Bunu biraz açalım o zaman...

Benim ses tarzımı severler. A ncak denediğim farklı tarzlarda sesimle de çok fazla oynadım. Bu albümde naturel halimle okuyacağım birkaç şarkı olacak. Yepveni bir Hande mantığıyla yapacağım hazırlıkları.

Yaptığınız işlere bakınca 10 yıl gecikmeyi kapattınız...

Teşekkür ederim. Benim hayatımın tamamı müziktir. Ve yenilikleri severim. Durgun sular bana göre değildir, okyanuslara açılmayı seviyorum. Değişimin ve gelişimin gücüne inanıyorum. Laf olsun diye değil, değişimi ve gelişimi kucaklıyorum. Böyle olunca kabul görüyor.

Yayın tarihi: 31.12.2010
13774
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.