Aşk her an kapımı çalabilir

Güncellenme tarihi:


Eskiden bakılmaz mıydı ?

Daha çok polemikler ön planda olurdu. Bu sayede bazıları ekstralarını çoğaltıyordu, iş yapıyordu. Zamanla sizi basamak olarak gördüklerini anlamaya başlıyorsunuz. Dünyada bir starı överek kendini gündeme taşıyanlar oluyor. Ancak bizde yererek gündeme geliyorlar. Adını duyurmak için yapıyorlar bunu. Çıkan haberlerin haber değeri taşıması, dikkat çekmesi için çarpıcı ve abartılı cümleler eklenmesi gerekiyor. Bunu artık halkımız da biliyor. Ben de biliyorum ve rahatsız olmuyorum.

Demet Akalın' la Hande Yener sanki düşman kardeşler gibi gösteriliyor

Ne gerek var, hiç hoş değil. Ben kimseye düşman değilim. Allah'a şükür yaptığım iş her şeyden çok dikkat çekebiliyor. Konserlerim doluyor, şarkılarım ödül alıyor, albümlerim satıyor. Hande Yener denilince önce şarkılarımı konuşuyorlar. Ayrıca herkesle anlaşmak ve dost olmak zorunda da değilim. Kaldı ki bunu beklemek de tuhaf ve yanlış olur.

Evet, bu tür beklentiler var galiba. Çünkü "Hande Yener ve Demet Akalın birlikte klip çekecekler" denildi

Elbette sanatçılar ortak işler yapabilir. Ama bunu yapmış olmak için yapmamak gerekir. Reklam için yapmamak gerekir. Bu proje olur, bir anlam ifade eder, o zaman yapılır. Bir şarkı yapmıştık ve onun Teoman' ın sesine çok yakışacağını düşündük, kendisini aradık ve düet yaptık. Projeye göre herkesle ortak çalışmalar yapılabilir. Dediğim gibi gerekliyse yapılır.
Yayın tarihi: 31.12.2010
13682
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.