Aşk her an kapımı çalabilir

Güncellenme tarihi: 01.11.2016


Sizin bir özelliğiniz de rahatlığınız. Sevgilinizle gittiğiniz bir davette, bir eğlencede, o an içinizden geliyorsa çevredeki insanlara aldırmadan sevgilinizle öpüşebiliyorsunuz da...

Aşkı yaşarken, rahat olmayı severim. Ama ben şunu istemiyorum artık, her dakika bir arada, evde bir arada, dışarıda bir arada... Bunu istemiyorum, evli gibi ilişki istemiyorum. Aşk yaşanmalı a ma herkesin bir hayatı da olmalı.

Eurovision konusunda Hande Yener 'in hep istekli olduğunu biliyoruz, hala devam ediyor mu istek?

Evet, Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmayı hep istedim, hala da istiyorum. Genelde insanlar gitmek ister ama bir yandan da korkarlar, kariyerlerini kaybetmekten korkarlar. Ben korkmuyorum. Ben iddialıyım, gidersem de birinci olurum. Çok iyi çalışırım. Hem şarkıma, hem görselliğe... Bugüne kadar böyle bir davet gelmedi, g elirse cevabım evet olur. Eurovision'a katılırsam, mutlaka yeni ve çarpıcı şeyler yaparım. Benim öyle bir enerjim de var, öyle bir ekibim de var. Dört dakikadır o süre... Orada enerji önemli, şarkıdan da daha önemli. Orada sahneye çıkan kişi çarpmalı insanları. Eurovision 'a katılırsam insanları çarpacağım inanıyorum.
13254
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.