Aşk her an kapımı çalabilir

Güncellenme tarihi: 01.11.2016


Gelelim eylül ayında çıkan 'Hande' yle Yaz Bitmez' albümündeki ' Uzaylı' adlı şarkıya. Buna çekilen klipte kutu içinde uzaydan geliyorsunuz. Hande Yener UFO' lara inanıyor mu?

Olmadığına da inanmıyorum, o lduğuna da inanmıyorum. Durum netleşene kadar bende de belirsiz kalacaklar. Şarkıda şöyle diyorsunuz: "Sana bu dünya aynıysa hâlâ / Bana uzaylı diyeceksin / İlk kez uzaylı göreceksin"..., Şayet kafa yapımızı değiştirmezsek mutsuz oluruz sonuçta. Çünkü herkesin ve her şeyin kendi istediğimiz gibi olmasını istiyorsak, bu mümkün değil, herkesi ve her şeyi kaybederseniz. Uyum sağlamak gerekiyor. Mutsuz değilim, d ram dolu bir hayatım yok. Elbette benim de her insan gibi bunalımlara girdiğim, depresyonlar yaşadığım dönemler oldu. Ama geçti gitti. Ben kendimi hiçbir şey için çok fazla üzmem, Allah ölüm acısı vermesin.

Hande Yener' in yüreği ne durumda, boş mu dolu mu?

İnsanın herkese kapalı olduğu bir dönem vardır, bir de açtığı dönem vardır. Şimdi yavaş yavaş kendimi açtığım dönemdeyim artık. Çünkü, kendimi yaşamayı da özlemişim. Hayatınızda birisi olunca, iş, güç, koşturmaca ve o özel kişiyle doluyor tüm zamanlar. Bir süredir kendimle yaşadım, kendim için yaşadım. Arkadaşlarımla zamanlar geçirdim, o özgürlüğün tadı da güzeldi. ürekli kalp ağrısıyla yaşamadan zaman geçirmek de güzeldi.
13252
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.